ECA TERMOSTAT KAFA GRUBU TRV3
ECA TERMOSTAT KAFA GRUBU TRV3
ECA TERMOSTAT GRUBU TRV3

ECA TRV4 TERMOSTAT KAFA GRUBU (602120754)

İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : 572,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 297,44 TL(KDV Dahil)
41,08 TL 'den başlayan taksitlerle

Ürün Kodu: 602120754

Adet

Artır Azalt

. Tasarruf ve konfor bir arada sunan E.C.A termostatik radyatör valfleri,oda sıcaklığındaki değişimleri algılayarak,panel radyatörlere giriş yapan sıçak su miktarını ayarlar ve harici ısı kaynaklarından elde edilen enerjiyi doğrudan kazanca dönüştürür.
. Termostatik valfle ortamdaki 1°C'lik ısı değişikliğini algılayarak gün içindeki sıcaklık değişikliklerine bağlı olarak gereksiz ısınmayı önler ve %30'a varan enerji tasarrufu sağlar.ortamın sıçaklığını ayarladığınız değerde sabit tutarak hem konfor sağlar,hemde de bütcenizi korur.
. Termostatik vana üzerinde 15-29°C aralığında sıçaklık ayarlama imkanı mevcuttur.İstenilirse ayarlanan sıçaklık değerini pimler vasıtası ile tek değere veya iki değer arasına sabitlemek mümkündür.
. Standart radyatör ve kompakt radyatörlere uygun  farklı termostatik vana seçenekleri mevcuttur.(Konpakt radyatörler ile termostatik çekirdek ve başlıklı modeller kullanılmaktadır.) 

Kalitenin tek ve doğru adresi olan  E.C.A. kurulduğu yıldan itibaren Türkiye de yerli bir firma olarak sektöründe hızla büyümeye  devam etmektedir. Yaptığı  yeni tasarımlarıyla ısıtma-soğutma ve yapı sektöründe ki Pazar payını en üst seviyeye çıkartmıştır. ECA  yaptığı kaliteli tasarımlar ve müşteri memnuniyetiyle  ısıtma-soğutma ve yapı sektörünün bir numarası olmuştur. E.c.a.  yapı grubunda üretmiş olduğu Eca armatürlerde vermiş olduğu  20 yıllık garantiyle  ürünün kalitesine ne kadar güvendiğini göstermiştir. E.C.A  ısı grubunda yoğuşmalı kombi pazarında üretmiş olduğu Premix (tam yoğuşmalı) kombiler ile rakiplerinin önüne geçmiştir. Radyatör ürün grubunda üretmiş olduğu aynalı ve dikey dizayn  radyatörler ile devrim niteliğinde bir yenilik gerçekleştirmiştir. E.C.A. kalitesinin tartışılmazlığıyla birlikte müşteri memnuniyeti markanın en önemli felsefesi haline gelmiş ve Türkiye’nin heryerinde kurmuş olduğu servis ağıyla kesintisiz servis  anlaşıyla hizmet vermektedir. Eca armatür ürünleri mutfak bataryası,lavabo bataryası,banyo bataryası,eca duş sistemleri,e.c.a. vanalar,E.C.A termostatik ürünler,ECA radyatörler,E.C.A kombiler,E.c.a. banyo aksesuarları,eca vitrifiye ürünleri,E.C.A musluklar,E.C.A ankastre banyo ve lavabo armatürler,E.C.A. fotoselli ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Geniş ürün gamını E.C.A ailesinin bir üyesi olan ecasanalmarket.com’dan en uygun fiyat seçenekleriyle güvenli ve kolay online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR