Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak ve konforlu ısınmanız için kimyasal  ilaç ve özel makinamız ile tesisatınızı temizliyoruz. Paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldıran Nötralize özel ilaç ile tesisatınızın bakımını yapıyoruz. Bu bakım sayesinde kombi filtreleri de temizlenerek, sisteminizin tamamı koruma altına alınmış oluyor.

AYDIN ISI SİSTEMLERİ; Servis Hizmetleri Konusunda uzman ekibleri ile tesisatınızı hızlı ve güvenilir temizlik ve bakım hizmetleri vermektedir. Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteyi birleştirmektedir. Özel Makine ve Kimyasal ilaçlar ile yaptığımız temizlik işlemleri ile tesisat, panel radyatörleriniz ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük yakıt tüketimi ile hem cebinizi hem sağlığınızı koruyacaktır.

Isınma sorunlarınız varsa, iyi ısınamıyorsanız, 
Radyatörleriniz beklediğiniz ısıyı vermiyorsa, 
Radyatörlerin üst kısmı ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa, 
Dereceyi yükselttiğiniz halde ısınamıyorsanız, 
Ödediğiniz doğalgaz faturasının, ısınma derecenize göre fazla olduğunu düşünüyorsanız,
Ödediğiniz doğalgaz faturasına göre ısınma konforunuzun düşük olduğunu düşünüyorsanız, 
 
İşte Sebepler;
Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız. 
Yıllarca merkezi sistem ( kömür-fuel oil ) ısıtmada kullandığınız radyatörleri değiştirmeden kombi ile ısıtmada da kullanmaya devam ediyorsanız. 
Kombi eşanjör-boru ve radyatörleriniz kireç,kışır katmanlara tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma olmuştur. 
Unutulmamalı ki 1 mm'lik kireç, kışır tabakası yaklaşık %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olur. 
Kombi ve tesisatınızda, kullanım yılında, kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak sisteminizde oluşmuş kireç ve katmanlar sizin her yıl yaklaşık %30'lara varabilecek oranlarda fazla fatura ödemenize neden olur. 
Makinenın sisteme bağlanması çok kolaydır, bütün peteklerin sökülmesi gerekmez eviniz kirlenmeden ve çok kısa sürede petekleriniz ilk gün ki gibi verimliliğine ulaşır.
 
TESİSAT VE RADYATÖR BAKIMINDA YAPILAN İŞLEMLER;
Makinenin sisteme bağlanması 
Sistemin büyüklüğüne ve petek adedine göre kimyasal ilacın makinaya konulması. 
Makinenin çalıştırılıp sistemin kimyasal ile yıkanması 
Yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi 
Kimyasal ilacın sistemden tam olarak sökülmesi için nötralize kimyasal ilaç ilave edilmesi 
Kombi alt filtrelerinin temizlenmesi 
Tüm panel radyatörlerin havasının alınması ve reglaj ayarlarının yapılması 
Kombinin çalıştırılıp sistemin ısıtılması'dır.
 
ÖNEMLİ NOT : Tesisatlarınızı kesinlikle PORÇÖZ, HİDROKLORÜK ASİT (HCL) Yada SÜLFÜRİK ASİT (H2SO4) ile temizlemeyiniz. Bu malzemeler ile temizlemek isteyenlere izin vermeyiniz. Tüm bu malzemeler; tesisatınıza, kombinize ve radyatörlerinize kalıcı zararlar vererek daha büyük masraflara yol açabilir.
 
.   
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR